Kur me ka than se eshte i martum dhe ka femije prej ati momenti nuk shoh dite te bardhe, tani dikush tjeter me dashuron dhe kujdeset per mua po nuk…

Kur me ka than se eshte i martum dhe ka femije prej ati momenti nuk shoh dite te bardhe, tani dikush tjeter me dashuron dhe kujdeset per mua po nuk…- anonim ju lutem jam nje vajz 30 vjeqe nga Prishtina deshta te ndaj me ju hallet e mia kush mundet tme ndihmoj me ndonje keshill nashta Allahu me udhezon e qet selamet problemi im eshte se di disa hoxhollar mkan than me kan sulmu xhint e ke magji qata spo mundesh me martu me vendos dikun spo muj edhe pse shanca po kam sa dush problem tjeter o eh si e mbaja deri moshen 27 vjeq un veten si nje princesh visheja e dilsha si nje zonjush e vertet tash skam as vullnet te rregullohem boll rrall rregullohem problemi jem o vitin e kaluar veres u njoftova me nje djal sa isha 29 vjeqare dhe kalova me kete djal 1 vit e gjysme dhe me mori virgjerin ja fala se i besova se me fejon si me tha pas 3 muajve po kot me ka genjy du me dit dikush orej juve ndarjen a e ka vujt kaq shum si un qe kujtoj qdo moment sepse ky djal pas 1 viti me kallxoj qe eshte i martuar dhe e ka nje djal me nje grua nga aj qast un nuk shoh dit te bardh sepse e mendoja te ardhmen time me kete djal dua te di a e keni vujt edhe ju ndarjen kaq shum a do me sherohen keto plag tash kam nje shanc nje djal nga nje fshat i lipjanit po me thot se me mer nuse si o adeti veq un a jam e gateshme por un fatkeqesisht spo kam ndjenja per kete person edhe pse o shum i sjellshem kujdeset me te holla per mua me blen rroba me qet dreka un si laperic menen te ish i dashuri si me ladrojke neper hotele edi un kam faj dhe tash skam as shoqe per me pi kafe se te gjitha jan te martume sdalin ende me mua un skam ku te dal jam pa pun eci dej qaty ose vet ne kafe dhe kthehem e pa vullnet ne shtepi duke u merthy si tja boj ose ndonje her po tham ma mir tja lo dor zotit mos ta vuj ish te dashurin aq shum se nuk eshte fati im po tme donte do tme merte se aj niher e mendoj alternativen me bo bur me dy gra po edinte qe un sdo kaloja mir me gruan e tij ashtu mendonte por edhe me pastaj sdonte te behej bur me dy gra sido qe te jet po du me ju pyet a ban me martu me nje djal qe nuk e dashuroj por aj me dashuron mua a ka probleme lidhja masanej se ky djali i lipjanit me tha edhe nese sme don skem pse me martu se vjen deri tek ndarja njanen an kam presjon shpi me martu jam e tepert shtepi kush nga ju mundet tme ndihmoj si motres suaj me ndonje keshill a fitohen ndjenjat pas marteses

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *