Shkaku i fjaleve te njerzeve kam bo mardhenje me 15 persona, me kan humb ndjenjat e moralit dhe dinjitetit, bile perdori edhe magji te zez per me ju…

Shkaku i fjaleve te njerzeve kam bo mardhenje me 15 persona, me kan humb ndjenjat e moralit dhe dinjitetit, bile perdori edhe magji te zez per me ju…-Dua ta tregoj edhe un historin time… Jam vajz gati 23 vjeqare tere jeten time jam bullizuar nga te tjeret sepse te tjeret ishin xheloz per jeten qe kam gjithmon isha me e perkeledhura ne familje isha e sukseshme ne mesime kam bukuri dhe fizik te perkryer dhe gjithashtu sjellje shum te mira e butesi.Vij nga familje me te ardhura shum te mira pothuajse kam nje jet te perkryer dhe mundohem si gjithmon mos te “fryhem” pra mos te shfaq te te tjeret.Kjo qe edhe arsyja pse qysh e vogel u bera viktim e urrejtjes e xhelozis se te tjerve gjithashtu edhe viktim e thashethemeve kinse jam k*** pa pasur asnjeher ndonje gje me ndonje djal madje as pa e prekur as veten falni shprehje.Por dikur thash BOLL me.Ishte mosha 17-18 vjeq kur ndryshova komplet personalitetin tim,u hakmerra ne qdo mnyr ndaj personave qe mkan lenduar dhe vazhdoj ende.Ne pun jam qe dy vjet dhe kontriboj ne shtepi edhe pse gjith familja punon.Motra e madhe eshte e martuar kurse e kam nje vlla met vogel qe e dua shum…Qysh 17-18 vjeq fillova te kem takime me meshkuj pa deshiren time sepse njerzit po benin thashetheme per mua e thash pse mos ti boj pra masi po menojn ashtu per mu qaja vazhdimisht..virgjerin e humba ne moshen 20 vjeqare dhe deri tani kam bere mardhenje me 15 persona e kam puthur diku rreth 29-30 persona shkoj edhe me burra tmartum edhe qe ,nuk ndjej asgje gjat aktit por e boj veq hajt qashtu ndina e perdorme sepse asnjeri prej ktyne meshkujve nuk e meriton nje femer si un por as qe me intereson mkan humbur ndjenjat e dinjitetit moralit tash i manipuloj njerzit pa pik faji madje edhe perdori magji t zez per ti shkatrru personat qe me lendojn dhe gjith personat qe mxhelozojn gjithashtu sillem njejt sepse sherri fjalve tjerve jom bo kjo qe jom nga nje engjull ne djall kurkush nuk mundet mem posht.Gjithashtu dashta me cek se veq i shti mem qu resturantev e lluksev meshkujt qe dal me ta edhe ju lypi pare e dhurata…Kajher qeli edhe faqe e jau Postoj fotot e videot nudo reale plot qikave se I kom do shok hakera edhe qesi qe mledhin foto video prej tjerve un I boj bashk jau postoj jau shkatrroj jeten kur*ave.Deshta me cek qe kur kta tipat qe dal me ta mar vesh qe jon tfejum a qe kan femna munona edhe jau shkatrroj lidhjen edhe jeten sguxon as 1 ex i jemi mu feju as mu martu se si hije e zez ka me ju shku mas ton jeten se kuptoj se kshtu jom e urt e mir DU ME DIT ARSYJEN PSE MI QON ZOTI QESI MESHKUJV TMARTUM OSE QE KAN FEMNA shum vjen inat e per qat arsyje ju boj edhe sehire me jau shkatrru jeten.N vend punes kajher bullizona se mxhelozojn koleget qe Jom me tona tmirat edhe atyne spritoj me jau bo llagenin si te teprojn ska mi shti brinat kurkush me mu…e qysh me ndalu qet sen qe pom xhelozojn femnat tuten qe jau mar frajerat a qka tash per qe jom pehri mem pas inat a.Veq thom kajher shyqyr qe jom qesi qike qe mar Hak e sja lo but kurkuj I qoj nxhehnem per sgjalli edhe pse vet jom si engjell kur te postoni krejt kan me dit kush jom un virgjerin e patna hup 19-20 vjet qashtu diqka qe 4 vjet.Siq pe dini ktyne senev ja kom nis prej zorit edhe asniher qe kom bo mardhenje se kom bo me deshir as mka pelqy as ni pik mkan detyru.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *